Rodzicu masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas lub napisz: 505 143 304

joannaizbicka@vp.pl

21 Sierpień 2014

Komentarzy:

Off
 Sierpień 21, 2014
 Off
20140819_130019_resized
Kategoria: Aktualności

Hejo Hejo !!!!  Kochani (dzieciaki i rodzice ) fajnie było na wakacjach ale już  trochę  za wami  tęskniliśmy.

Od  poniedziałku  startujemy w kosmiczną podróż  ,więc nie zdziwcie się jak wasze pociechy będą wracały z przedszkola wyglądając i zachowując się trochę ” Nie z tej Ziemi „. Właśnie tego dnia (jak donosi NASA) w ogrodzie przedszkolnym wyląduje UFO i dzieci po śladach wytropią tajemniczych gości. Będziemy lądować na Marsie i rozwiązywać kosmiczne zagadki,  spotkamy się z Ufoludkami i zaśpiewamy z Nimi marsjańskie piosenki, w kuchcikowie upieczemy kosmo-ciasto. Dzieci zamienią się w marsjańskich projektantów mody i sami zaprojektują kosmo-stroje. Zapraszamy do kosmo-zabawy!!!!!!!

Poniedziałek-na planecie Mars   Wtorek-Marsjanie to my  Środa- kosmiczne miasteczko  

Czwartek- Marsjański turniej  Piątek-wielka uczta i pokaz mody kosmitów.

 

Komentarze wyłączone.